Sp z o. o.
O nas Strona główna Oferta Galeria Jakość

 * 
  Trochę Historii

 


Szeroko pojęta obróbka powierzchni była głównym obszarem działalności naukowej Instytutu Mechaniki Precyzyjnej już od 1945 roku. Praktycznie we wszystkich polskich zakładach przemysłowych użytkowane były technologie opracowane i wdrożone przez pracowników IMP.

Wielkie przemiany, zarówno polityczne jak i gospodarcze, jakie nastąpiły w Polsce z początkiem lat 90-tych nie ominęły również Instytutu. Pojawiły się między innymi tendencje do oddzielenia naukowej i produkcyjnej działalności instytutów badawczych.

Założenie Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego GALW - IMP Sp z. o. o. zainicjowane w 1991 roku przez grupę pracowników Zakładu Galwanotechniki IMP było bezpośrednią odpowiedzią na te tendencje.

Formalnie, Spółka GALW-IMP została zawiązana umową zawartą w akcie notarialnym z 16.12.1991 roku. Osobowość prawną uzyskała na podstawie wpisu do rejestru nr RHB - 30479 w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy. Swoją działalność Spółka GALW-IMP rozpoczęła praktycznie od 1992 roku.

Zgodnie z umową podstawowym zadaniem Spółki jest prowadzenie działalności wytwórczej, badawczej, doradztwa technicznego, usługowej i handlowej.

 *   Zaproszenie

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii
Więcej >>

©2004 GALW-IMP Wszelkie prawa zastrzeżone